Hakkımızda

Taze bir heyecan, olgun bir bakış açısı…

MEVA Bakımevi ve Huzurevi, kurum olarak yeni olması nedeniyle taze bir heyecanla, kurucularımızın ve çalışanlarımızın uzun yıllara dayanan tecrübeleri sebebiyle de olgun bir bakış açısıyla hizmete girmiştir. MEVA’nın fiziki yapısı ve tefrişatı “en yeni” ve “en modern” donanım ile dizayn edilmişken, bakım ve hizmet anlamında yılların akademik ve pratik bilgisi ve tecrübesiyle profesyonel yetkinliğe sahiptir.

Kişiye özel…

MEVA Bakımevi ve Huzurevi’nde her misafirimizin kendine özel odasında kendine özel tuvalet, banyo, televizyon, buzdolabı ve telefon mevcuttur. Misafirlerimizin yatağı, çarşafı, yastığı ve nevresimleri tamamen misafirlerimizin sağlığı ve rahatı düşünülerek hazırlanmıştır.

Tam otomatik, 4 motorlu, misafir yatakları, yatağa dönüşebilen refakatçi koltuğu, yatak başlarında, tuvalet ve banyoda uyarı ve hemşire çağırma sistemi, tüm gerekli sağlık ekipmanları bakım ve tedavinin en hızlı, en doğru ve en verimli yapılacağı şekilde düzenlenmiştir.

Herşey onlar için…

MEVA Bakımevi ve Huzurevi’nde; her 5 misafirimiz için bir hastabakıcı, her 20 misafirimiz için bir hemşire bulunmaktadır. MEVA Bakımevi ve Huzurevi’nde dahiliye uzmanımız ve nörologumuz sürekli ve düzenli olarak her misafirimizi özel olarak değerlendirip mevcut ruhsal ve fiziksel durumunu göz önünde bulundurarak, kişiye özel raporlar hazırlamaktadır. MEVA Bakımevi ve Huzurevi, bu rapor doğrultusunda kişiye özel bakım, gerekli durumlarda kişiye özel hasta bakıcı konsülten hekim ve fizyoterapi hizmeti sunulmaktadır.

MEVA Bakımevi ve Huzurevi….

Fiziki yapımız, donanımımız ve hizmetlerimiz hakkında yazıya dönüştürebildiklerimiz bu kadar. Daha fazlasını görebilmeniz için, MEVA Bakımevi ve Huzurevi’nde Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız…

“Sevgiyle, şefkatle, güvenle…”